З 2 по 5 травня 2026 року у м. Дніпро пройшов чемпіонат України серед юнаків, молоді та юніорів зі скелелазіння у виді «трудність».
У змаганнях взяли участь 52 спортсмени: 29 хлопців та 23 дівчини.
Успішно виступив на змаганнях вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву зі скелелазіння м. Одеси Тимур Гладких. Чотирнадцятирічний одесит виборов перше місце в групі U17.
Срібні нагороди чемпіонату здобули Катерина Лабунська (група U17) і Дмитрій Лабунський (група U15).
Дещо раніше Тимур Гладких успішно виступив на чемпіонаті України зі скелелазіння у виді «трудність» серед дорослих, який також проходив у Дніпрі, де зайняв друге місце та виконав норматив майстра спорту України зі скелелазіння.
Крім того, у квітні одеський скелелаз став переможцем чемпіонату України зі скелелазіння серед молоді в дисципліні «болдеринг», який проходив у Києві.
Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі зі скелелазіння: Любов Зимова, Тетяна Пашаєва, Віктор Ремнєв та Олексій Кринецький.
