У Департаменті охорони здоров'я Одеської міської ради за участю представників міської військової адміністрації та медичних закладів міста відбулося робоче обговорення готовності мережі до впровадження Національної програми “Скринінг здоров'я 40+”.
За даними Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі протягом минулого тижня знизилася на 18,7%, порівняно з попереднім тижнем.
Одеса вже отримала 27 додаткових автобусів (м. Кропивницький, м. Миколаїв, м. Львів, Маріупольська громада), які надані в межах проєкту Мінрозвитку «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Правоохоронці затримали лікарку одного з міських медичних закладів, яка вимагала від пацієнта 1600 доларів США за сприяння в оформленні інвалідності ІІІ групи та прискорення проходження медичного обстеження.